Sample Sample
spauda
line Reikalavimai maketams

Bendri reikalavimai del maketų paruošimo bei pateikimo

1. Maketų matmenys.
Pagrindinis popieriaus formatas yra SR-A3 (320x450 mm), atspaudžiamas plotas 312x440 mm, į jį telpa 2 A4 arba 4 A5, arba 8 A6 lapai su užlaidomis apipjovimui. Nestandartiniai maketo dydžiai skaičiojami kaip didesni standartiniai, pvz. skrajutė 20x20 cm skaičiuojama kaip A4 formatas.

Jei maketo fonas ne baltas arba yra elementų iki lapo krašto, reikalingos užlaidos apipjovimui po 2 mm į įšorę nuo pjovimo linijos. Tekstas bei kiti elementai turi būti ne arciau 4 mm nuo pjovimo linijos iš vidaus (vadinamas - saugus atstumas arba paraštės)

Būtina pratęsti objektus už lapo krašto, jei apipjautame dokumente jie ribojasi su kraštu.

Kiekvienas maketas turi būti ruošiamas atskirame lape. Jei tai brošiūra, knyga vienas failas su rekiamu puslapių skaičiumi. Rėmelio, kuris žymėtų išpjovimo liniją, nereikia.

Maketą galite pateikti šiose duomenų laikmenuose: CD, DVD diskuose, USB atminties kaupykliuose, arba atsiųsti el. paštu, internetu.

Dėmesio! Žiūrėkite kad duomenų laikmenose nebūtų savaime pasileidžiančių failų (autorun.inf, run.exe ir pan.), nes jie 99% yra virusai. Antivirusas, aptikęs tokius failus, juos pašalina automatiškai. Mes neatsakome už Jūsų duomenų dingimą.

Patarimai bei reikalavimai atskirų failų tipams

Spaudai maketus galite pateikti šiuose formatuose:

PDF pdf - tinkamiausias spaudai formatas, į jį galima eksportuoti ar spausdinti iš bet kurios programos, palaikančios spausdinimą. [Daugiau ...]

CDR cdr - turbūt populiariausias maketavimo formatas, tačiau mes su juo nedirbame. Turime tik Corel Draw Essentials 11-os versijos programą *.cdr failų atidarymui ir konvertavimui į PDF. 12-ą ir aukštesnę versiją neatidarysime. [Daugiau ...]

TIFF, JPEG, GIF ir kiti paveiksliukai [reikalavimai šiems formatams]

Jei turite kitokį failą, skambinkite tel. 8-37 425402.

Jei darote maketą patys, paskaitykite reikalavimus vizitinių kortelių maketams. Tai palengvins darbą ir Jums, ir mums.

Maketų rezoliucija rekomenduojama - 300-450 dpi.
Juodai-balti
(su pilkais atspalviais) paveikslėliai privalo būti GRAYSCALE (ne CMYK ar RGB)

Knygelės paruošimas - [žr. cia...]

! Daugelio klientų atneštų maketų būna paruošti neprofesionaliai ir spaudai netinkami. Tokiu atveju maketą reikia perdaryti. Dažniausiai pasitaikančios klaidos: maketas ruoštas su viena iš Microsoft Office paketo programomis (Word, Excel, Publisher), yra RGB spalvų erdvėje, nepaliktos užlaidos... Kitame kompiuteryje (programos) nesuprantamas išdestymas, sluoksniai...
Tad, jei neturite šio darbo patirties, geriau palikite tai profesionalams!

line Įspūdingos dovanos spauda Lipdukai placiaformate spauda Kvietimai
imgVizitines korteles
img Įmonės sertifikatas
img

pagerank, reitingai, lankomumas
 

 

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

01